Krakowska Jaskinia Solna - Kraków

Zapraszamy do Krakowskiej Jaskini Solnej. Metody lecznicze stosowane w Jaskini to:
Haloterapia – terapia solna jest 100% naturalną terapią profilaktyki i leczenia w warunkach odtworzonego mikroklimatu morskiego. Jej korzystne oddziaływanie na człowieka potwierdził w 1843r. polski lekarz – F. Boczkowski. Jednorazowa wizyta w jaskini przyniesie relaks i odprężenie. Aby odnieść skutek zdrowotny zalecamy przynajmniej trzy seanse (50 minut) w ciągu tygodnia. Zauważalne efekty:
- wzmocnienie układu odpornościowego,
- udrożnienie zatok (pojawia się katar)
- lepiej się śpi
Muzykoterapia – oddziaływanie na człowieka za pomocą relaksacyjnej muzyki (dowiedz się więcej). Przyjemne odgłosy szumu fal, dźwięku lasu czy muzyka klasyczna pomogą się Państwu zrelaksować, wprawią w dobry nastrój, wyciszą, uspokoją.
Koloroterapia – leczenie kolorem
Refleksoterapia – to leczniczy masaż stref odruchowych znajdujących się na stopach. Odpowiednio wykonany masaż pozytywnie oddziaływuje na cały organizm.
Każda z terapii wykazuje pozytywne wyniki we wspomaganiu leczenia i profilaktyce zdrowia, a ich połączenie pozwoli na doświadczenie w pełni relaksu, odprężenia, zdrowotnych korzyści płynących z seansu w Krakowskiej Jaskini Solnej.
By wzmocnić efekt działania terapii leczniczej do nawilżaczy i tężni dodajemy Zabłocką Mgiełkę Solankową.
Jeden seans w jaskini (50 minut) jest porównywalny do trzech dni pobytu nad morzem.


Dane teleadresowe - Krakowska Jaskinia Solna

Adres: ul. Długa 48/21, 31-147 Kraków
Telefon: 126237190

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.